A także pomaga pokazać różnicę, jaką robi twoja praca

0

Możliwe jest na przykład przekazanie niektórych czynności – za które wcześniej odpowiedzialny był członek personelu – innym w grupie, aby zmniejszyć ich przepracowanie.Wspaniałym rozwiązaniem zdrowie może być również wdrożenie społeczeństwa odpowiedzi.

Dzięki temu przełożony będzie mógł znaleźć scenariusze, w których może pomóc swoim pracownikom w ustaleniu własnego schematu. przynosząc jeszcze więcej obiektywności i motywacji.

Ponadto ważne są działania mające na celu poprawę otoczenia organizacyjnego

W tym celu zasoby ludzkie, a także kierownictwo muszą zmienić presję, dylematy, a także wyzwania bezpośrednio w gaz, aby osiągnąć cele i przezwyciężyć problemy.

Wyjątkowo zbiorowe, a także znacznie zdrowsze środowiska znacznie bardziej sprzyjają wydajności niż miejsca o stresującym klimacie.

Wspaniale może być również zachęcanie pracowników, którzy przyciągają wzrok korzyści (pozafinansowe i finansowe). W końcu wyróżnienia ekscytują i zachęcają do robienia wszystkiego, co w naszej mocy.

 

Związek między zdrowiem a osiąganiem celów Chociaż nie jest to silna zależność, ani też jedyny czynnik tego powodu, badania przedstawione na National Association of Grad Studies and Study in Administration Satisfying (ANPAD) w 2013 r. Wskazują, że dobre samopoczucie w biurze zdrowie ma bezpośredni i pozytywny wpływ na zwiększenie wydajności.

Badanie wyjaśnia, jak dobre samopoczucie to radość i przyjemność w miejscu pracy, obok indywidualnej satysfakcji, a także osiągnięcie podstawowych celów życiowych.Jest to zatem idea obejmująca dobre samopoczucie fizyczne, subiektywne (nastroje, a także emocje) i psychiczne.

Ta ostatnia składa się z autonomii, zdolności do regulowania atmosfery, rozwoju osobistego, korzystnych relacji z innymi, celu w życiu i akceptacji siebie.Ponadto osoby zajmujące się monitorowaniem, badacze Savig, Roccas i Halevy (2005) podobnie deklarują, że środowisko pracy może przyczynić się do osiągnięcia przez ludzi ich eksperta, a także osobistych celów i wartości.

Mówiąc najprościej, środowisko może być zarówno przeszkodą, jak i możliwością.Wpływ ćwiczeń fizycznych Wiemy, że osoba z czynników wpływających na wszystkie rodzaje dobrego samopoczucia jest metodą ćwiczeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę poczucia własnej wartości, zdrowia, a także poprawę samopoczucia, czy też minimalizację ryzyka choroby, a nawet śmierci spowodowanej siedzącym trybem życia.

W życiu indywidualnym wyniki obejmują utrzymanie lub obniżenie wagi, a także poprawę dobrego samopoczucia, a także ogólnego dobrego samopoczucia.

A w kulu specjalistycznym również poprawia nastrój, poprawia zdolność koncentracji, wzrost skupienia i zdolność logicznego myślenia, zmniejsza stres i niepokój, zmniejsza absencje zdrowotne, obniża ceny i opóźnienia.

Wreszcie, uwzględniając to wszystko, wynikiem jest wysoka wydajność firmy, wraz z inspiracją i wysoką wydajnością.Zapotrzebowanie na plany zdrowotne W Brazylii dobre samopoczucie w społeczeństwie wciąż wiąże się z długimi kolejkami, brakiem lekarzy, lekarstw i surowców.

Pod warunkiem, że – i nie bez powodu – zgodnie z ankietą przeprowadzoną przez Ibope Inteligência na zlecenie Instytutu Uzupełniających Studiów Wellness (IESS), ubezpieczenie zdrowotne jest trzecią co do wielkości potrzebą Brazylijczyków, po samej tylko rezydencji. jako edukacja i nauka.

To nie jest zwykły frazes: zdrowie i dobre samopoczucie to nawet jeden z najcenniejszych zasobów człowieka.

Dlatego firma, która zapewnia strategię zdrowotną, może zatrzymać i przyciągnąć talenty, ponieważ jest to postrzegane jako zdrowie istotna i atrakcyjna korzyść. Kojarzy się z leczeniem, bezpieczeństwem, wygodą, a także ochroną.

Dzięki niemu możliwe jest utrzymanie badań i zabiegów profilaktycznych aż do daty, oprócz na przykład większego bezpieczeństwa w sytuacjach nagłych lub potrzeby terapii wellness.

Dodatkowo, dostarczając zdrowie ubezpieczenie zdrowotne

firma ma możliwość przeprowadzenia analizy jednej z najczęściej występujących dolegliwości wśród pracowników i zahamowania ich w przyszłości.Warto też wspomnieć, że ubezpieczenie zdrowotne może być odpowiedzialne – lub partnerem – za prowadzenie działań zapobiegawczych, takich jak projekty szczepień.

Wraz z projektami uświadamiającymi, takimi jak różowy październik, niebieski listopad, zapobieganie cukrzycy, nadwadze i nadciśnieniu; i wykłady, by wymienić kilka zadań, które mogą wnieść znacznie więcej korzyści.

Niemniej jednak, jak napisaliśmy w tym wpisie na blogu, utrzymanie ubezpieczenia zdrowotnego zajmuje znaczną zdrowie część planu budżetowego firm.

  • W rezultacie dobrą alternatywą jest zmniejszenie liczby pobytów personelu w szpitalu, a także cen wellness, jest to korzyść z ćwiczeń.
  • Dyskusja o projektach profilaktycznych W rzeczywistości poszukiwania stylu życia nie można sprowadzić do sporadycznych i szybkich działań.
  • W gruncie rzeczy musi być jedną z wartości firmy, a także stanowić rzeczywisty element jej kultury organizacyjnej.

Z tego powodu miejsca pracy zapobiegawczej muszą być średnio- i długoterminowe oraz stale utrzymywane lub przywracane. Trzeba jednak ocenić jego skuteczność.

Oprócz działań, które mogą być realizowane w partnerstwie z ubezpieczeniem zdrowotnym, o których mowa powyżej, możliwe jest dodatkowo przygotowanie innych projektów, takich jak: rozwój grup biznesowych do szkolenia spacerów, biegów czy rowerów, a także pomoc w zaangażowaniu wyścigi drogowe; namawianie do metody aktywności fizycznej (z zaletą, która daje dostęp do wielu centrów fitness) ;.

promocja kampanii motywujących zdrową i zrównoważoną konsumpcję ;.współpraca ze sklepami, snack-barami oraz restauracjami z produktami naturalnymi i żywnością;przy użyciu owoców sezonowych;

  • realizacja projektów dotyczących rzucenia palenia papierosów, uzależnienia od alkoholu, braku aktywności fizycznej,
  • a także stresu;motywowanie do codziennego spożywania wody,
  • owoców, roślin strączkowych i warzyw;wszczepienie kultury jakości życia

(np. nagroda za zmianę windy przy klatkach schodowych,zamiana wypoczynku w domu na zajęcia na świeżym powietrzu, zmiana systemu komputerowego na sport, żeby wymienić tylko kilka);korzystanie z pomocy żywieniowej;

zastosuj działania zdrowie zmniejszające zużycie soli. i dania gotowe

10 działań, które zwiększają wydajność pracownikówWraz z projektami prewencyjnymi niektóre działania mogą również przyczynić się do zwiększenia wydajności pracowników. Wiele z nich to metody, które przyczyniają się do trwałego rozwoju firmy.

 

Choć może się to wydawać niespójne, kupowanie stylu życia, działań inspirujących i monitorujących ludzi w rzeczywistości zwiększa zyski. Poniżej zapoznaj się z 10 z tych działań:

1. Zachęcanie kierownictwaBardziej niż przełożonych potrzeba liderów. Bliscy, motywujący eksperci, otwarci na dyskusję i zaniepokojeni rozwojem swojej grupy.

2. Poprawa komunikacji wewnętrznejWykształceni pracownicy są bardziej zmotywowani i mają większą wydajność w porównaniu z osobami pracującymi z „autopilotem”.

3. Inwestycje w strukturę zdolności i szkoleniaPrzygotowani pracownicy są również znacznie bardziej zaangażowani w przekraczanie swoich osobistych celów i osiąganie doskonałych wyników.

4. Komunikowanie celów i celówJakość i przejrzystość bezpośrednio preferują interakcję. Dlatego pracownicy czują się częścią biznesu, a także inspirują do ciągłego zwiększania swoich wyników.

5. Wdrożenie działań monitorujących ludziFunkcjonowanie w firmie, która działa i plan płacowy, strategia zatrudnienia, analiza efektywności, badanie klimatu organizacyjnego i zatrudnienie wewnętrzne jest absolutnie wskazówką dla pracowników.Wszakże takie wysiłki pokazują, gdzie jest każdy pracownik, a także co musi ustalić, aby zdobyć i rozwijać się tam, gdzie chce.

6. Inwestowanie w styl życia i działania związane z dobrym samopoczuciemSamo badanie środowiska może rozpoznać pragnienia pracowników w odniesieniu do tych tematów. Zrozumiałe kampanie, dostarczanie ćwiczeń, a także inne średnio i długotrwałe zajęcia przyczyniają się do poprawy zdrowia i specjalistycznej wydajności.

7. Zapewnienie atrakcyjnych wynagrodzeń, a także korzyściWynagrodzenie musi być dostosowane do rynku zgodnie z sekcją, funkcją i rozmiarem firmy. A także pakiet korzyści – takie jak ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie dentystyczne, kupony na dania, kupony na żywność i inne, które są możliwe.

8. Skorzystaj z potwierdzenia niefinansowego i finansowegoDodatkowo zbadaj możliwość realizacji zadań ekspertów, którzy osiągają cele, a także wykraczają poza nie, z nagrodami ekonomicznymi (nagrody, podział zysków), a także z zachętami pozafinansowymi (przerwy, odbiór talerzy itp.) ).

9. Omówienie dobrej atmosfery w pracyWykorzystaj również miejsce na przerwy i odpoczynek. Świetna szafka na posiłki i smakołyki, z wesołym i schludnym pokojem oraz praktycznymi i wygodnymi meblami.

10. Impreza sukcesówOstatecznie chwalcie publicznie, a także rozdawajcie ciasta, smakołyki, obiady lub happy hours, aby uczcić najbardziej aktualne sukcesy pracowników, takie jak pokonywanie wyzwań lub osiągnięcie wyjątkowych wyników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj