Innowacją była nie tylko kombinacja składników w produkty bio, ale i naturalne produkty

0
Rate this post

Maria polegała również na naturze, ale także na nauce, w latach 60. i 70., kiedy zaczęła oferować kobietom, wśród dziesiątek środków na różne dolegliwości medyczne, swoje pierwsze naturalne formuły na „utrzymanie” i „wybielanie skóry”. produkty bio ”, Stworzony na receptę w prowincjonalnej aptece, w której pracował kosmetyki naturalne (krem„ Maria ”był wówczas bardzo popularny wśród kobiet, które chciały rozjaśnić koloryt skóry).

Innowacją była nie tylko kombinacja składników – w tym czasie było tylko kilka, takich jak lanolina, wosk pszczeli, masło kakaowe, oleje, emulgatory, witaminy A i F, ale także fakt, że formuły nie zawierały żadnych substancji produkty bio „obcych dla składu mosuplementularnego skóra ”, ale tylko te naturalne związki, które są naprawdę niezbędne do odżywienia skóry, misję skutecznie wypełniają reakcje chemiczne zachodzące w komórkach.

Właściciele apteki postanowili współpracować z produkty bio

Kiedy nauka łączy się z pasją, dzieją się niesamowite rzeczy. Maria Ardelean kontynuowała przygotowywanie kremów, dopóki nie przeszła na emeryturę, w wieku 55 lat. Ale życie miało inne plany produkty bio; farmaceuta zacznie od nowa wśród obcokrajowców w Niemczech, gdzie do dziś mieszka.

  • Studiował ponownie, ponieważ jego dyplom nie został w pełni uznany, a następnie dostał pracę w aptece kosmetyki naturalne, gdzie pracował przez dziesięć lat, aż osiągnął wiek emerytalny narzucony przez państwo niemieckie.
  • Wiadomość, że utalentowana farmaceuta oferuje swoim klientom cudowne słoiki poświęcone pielęgnacji skóry, szybko dotarła do Norymbergi, dlatego właściciele apteki postanowili współpracować jeszcze przez kilka lat z Rumunią.

Właściciele apteki postanowili współpracować z produkty bioNawet dzisiaj, mając prawie 90 lat, pani Ardelean nie może trzymać się z daleka od swoich cennych kremów, wciąż angażuje się w tworzenie nowych receptur i oferuje specjalistyczne porady swojej córce, Christinie Hesse, w dalszym rozwijaniu historii kremów.

Geneza marki Natural Nutrition wydaje się zdecydowanie uważana za „rękę” przeznaczenia. Chociaż dorastała wśród probówek naturalne produkty, szklanek i tygli Erlenmeyera, Christina wybrała filologię, ale później uczyła w obszarach, o których nawet nie pomyślałeś, specyficznych dla męskiej części.

Odtwarza kosmetyki z przeszłości jako naturalne produkty

Wezwanie do kosmetyków pojawiło się znacznie później, kiedy zapach kremu marki Aesop przywołał wspomnienia z dzieciństwa, ale także pomysł założenia małego laboratorium, w którym odtwarza kosmetyki z przeszłości, pod kierunkiem matki i przy pomocy Suzany Vasilescu , młody konsultant artystyczny. Dzisiaj, pięć lat później, przy znacznie bogatszym portfolio, obejmującym dziewięć asortymentów obejmujących ponad 25 produktów do pielęgnacji skóry, historia NN idzie (i) idzie dalej…

Odtwarza kosmetyki z przeszłości jako naturalne produktyRozpoczęcie od zera na nowym polu może być przytłaczające, ale Christina Hesse miała przy sobie najlepszego mentora. Ponadto, ciekawa z natury i wytrwała z natury, często przyjmowała ją od samego początku, jak jej matka.  Pierwszym produktem, który wyszedł z rąk Christiny, dokładnie nadzorowanym przez panią Ardelean, był produkty bio „prosty krem ​​bez zbyt wielu składników, tak zwany„ krem ​​do ćwiczeń ”, aby lepiej zrozumieć zasady emulsji, rolę składników, sposób łączenia te, czas itp. ”, pamięta Christina.

Chociaż teraz w pełni opanowała „sztukę” tworzenia kremów, wciąż opiera się na wiedzy swojej matki, która naturalne produkty – dodaje – „jest nadal zaangażowana w tworzenie nowych formuł, jest bardzo zainteresowana nowoczesnymi składnikami, bada ich formułę chemiczną, ocenia ich skuteczność. i eliminuje tych, którym nie ufa ”. W rzeczywistości filozofia marki wspiera przekonania jej twórców, biorąc pod uwagę fakt, że „nakładając na skórę związki syntetyczne, będą one miały tendencję do ich odrzucania – wysiłek, który może przedwcześnie się starzeć”.

Zastosowane składniki Scan-Anida są starannie wybierane

Formuły NN oparte są na synergii składników, których połączenie nie odbywa się losowo, ale wykorzystuje maksymalny potencjał każdego z nich. Zaczynając od przekonania, że ​​„sam brak konserwantów, barwników, parabenów lub związków chemicznych nie wystarczy”, ale „sama obecność naturalnych składników”, produkty NN potwierdzają pogląd, że „naturalna pielęgnacja z doskonałymi wynikami jest możliwa tylko wtedy, gdy składniki z diety skóry wzmacniają się nawzajem i mają ukierunkowane działanie ”.

Każdej formule NN udaje się zaspokoić specyficzne potrzeby każdego konsumenta, nadal polegając na własnej inteligencji skóry, dostarczając substancje aktywne, które rozpoznaje i akceptuje. Zastosowane składniki są starannie wybierane i kupowane wyłącznie z Europy (Niemcy, Anglia, Rumunia, Szwajcaria) Scan-Anida, a wśród nich cenne są roślinne komórki macierzyste, kwas hialuronowy, peptydy, składniki pochodzenia morskiego itp. Według Christiny „mają większą skuteczność w walce z oznakami upływu czasu”. Ale nie zaniedbuj składników uważanych za „trywialne”, takich jak olej roślinny lub wysokiej jakości masło roślinne (jojoba, kokos lub shea) -„Najważniejszy jest fakt, że dobrze odżywiona skóra pozostaje elastyczna i jest znacznie mniej podatna na zmarszczki”, mówi Christina.

W ostatnich latach naturalne kosmetyki zyskują coraz większą popularność. Poza oczywistymi zaletami wyłącznie naturalnego rytuału, NN oferuje również możliwość dostosowania systemu opieki w najdrobniejszych szczegółach, w zależności od „kaprysów” twojej skóry: „Mamy klientów, którzy mają alergie na różne składniki i, o ile że jest to technicznie możliwe, udostępniamy im krem ​​bez tego składnika ”.

Co więcej, możesz być pewien, że dokonujesz dobrego wyboru przy zakupie produktu, zapewnia nas Christina kosmetyki naturalne, dodając, że Scan-Anida „uważamy to za niezwykle ważne, zachęcamy klientów do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania bardziej szczegółowej dyskusji, zarówno na temat Kremy NN, a także o potrzebach ich skóry ”.

Kremy są sprzedawane zarówno online

NN Cosmetics to bez wątpienia tak zwane kosmetyki niszowe. Tworzone ręcznie, w ramach oryginalnych procesów, w serii po 20 produktów na partię, i odlewane (również ręcznie) w dymnych szklanych lub naturalne produkty metalowych pojemnikach, oznakowane logo marki, produkty NN mają coraz większą grupę odbiorców, w tym głównie lojalni klienci, zarówno w kraju, jak i za granicą, w takich krajach jak Niemcy, Włochy, a nawet Stany Zjednoczone.

Kremy są sprzedawane zarówno online, na stronie internetowej oraz na innych platformach krajowych i międzynarodowych Scan-Anida, jak również w aptekach i sklepach koncepcyjnych.

  • Jak w każdym biznesie nie obyło się bez wyzwań: wejście na rumuński rynek, stworzenie międzynarodowej sieci dystrybucji, znalezienie dostawców itp.
  • Na przykład wysyłanie produktów za granicę stanowi szczególne wyzwanie, głównie ze względu na pewne niestabilne składniki, które mogą zmienić ich strukturę podczas transportu lub naturalne produkty ze względu na ekstremalne temperatury, ale marka dostosowała się również do tych warunków.
  • Innym ważnym aspektem jest to, że ze względu na wyłącznie naturalny skład produkty NN mają okres trwałości wynoszący sześć miesięcy, co może nakładać samoograniczenie produkcji, w zależności od ewolucji zapasów.

Kremy są sprzedawane zarówno online

I pomimo konkurencji ze strony branży kosmetycznej, NN pewnie patrzy w przyszłość: „Po pierwsze, ufamy, w rzeczywistości… uwielbiamy nasze produkty i jesteśmy pewni, że dobry naturalny krem ​​kosmetyczny przekona po pierwszym użyciu oraz liczbę lojalnych klientów NN potwierdza tę hipotezę kosmetyki naturalne ”, mówi Christina.

Obecnie, oprócz istniejących asortymentów, NN przygotowuje się do dodania nowej linii produktów, Active Line, „linii skierowanej szczególnie do nowoczesnej, dynamicznej kobiety, przyzwyczajonej do życia w ciągłym ogniu”, ujawniła Christina. To znaczy dla mnie. I dla Ciebie…