CEMED | Praca

0
Rate this post

W związku z planowanym rozwojem oferty edukacyjnej oraz utworzeniem własnej bazy szkoleniowej poszukujemy osób na stanowiska:

SPECJALISTA DO SPRAW PROMOCJI
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu marketingu bezpośredniego w pozyskiwaniu uczestników spotkań CEMED
  • obsługa kampanii wysyłkowych (listowych, faksowych, e-mailowych)
  • porządkowanie i uzupełnianie baz danych
  • działania telemarketingowe
  • wsparcie działu PR – pomoc w tworzeniu media planów spotkań CEMED i relacje z patronami promocyjnymi
Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • obsługa pakietu MS OFFICE, MS OUTLOOK
  • umiejętność przeszukiwania zasobów Internetu
Oferujemy:

  • umowę o pracę, preferowany pełen etat
  • możliwość rozwoju, realizacji nowych zadań w firmie
  • elastyczny, motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected] z dopiskiem „SPECJALISTA DS. PROMOCJI”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

  • koordynacja logistyczna realizowanych projektów szkoleniowych i konferencyjnych (współpraca z wykładowcami i podwykonawcami)
  • pozyskiwanie Sponsorów prowadzonych przedsięwzięć
  • zarządzanie relacjami z Partnerami i Patronami spotkań edukacyjnych
  • nadzór na przygotowaniem materiałów reklamowych i promocyjnych oraz stron www prowadzonych przez siebie projektów
Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność samodzielnego planowania działań i zarządzania czasem, terminowość)
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
  • energia, entuzjazm i kreatywność w realizacji projektów
  • dobre zdolności komunikacyjne
  • znajomość branży medycznej/rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego wraz z rozwojem firmy
  • ciekawą pracę, przy organizacji różnorodnych tematycznie projektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected] z dopiskiem „KOORDYNATOR PROJEKTÓW”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here