W końcu nie ma czasu na kupowanie własnego

0

W konsekwencji ekspert uzależniony od funkcji nie śpi dobrze, nie spożywa prawidłowo ani nie wykonuje ćwiczeń fizycznych. zdrowia i dobrego samopoczucia, a także poświęca się rodzinie i przyjaciołom.

A także ten brak równowagi między pracą a życiem osobistym wywołuje u pracownika bezpośrednie odruchy, szczególnie dotyczące jego dobrego samopoczucia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Dlatego pojawiają się zdrowie wyraźne oznaki niepokoju i zmęczenia

– wskaźniki, które ostatecznie oceniają jego wyniki w świecie firmy, jego zdrowie i dobre samopoczucie oraz jego życie.Chorując, niedobory zdrowie zaczynają się powiększać, a absencje są coraz bardziej regularne.

To rzeczywistość: zły stan zdrowia zmniejsza wydajność w biurze. Dzieje się tak z pracoholikami, jak również powielane jest w przypadku osób pozbawionych inspiracji.Zaczyna im więcej brakować (o strategiach zmniejszania absencji pracowników i opóźnień w tym poście), albo przychodzą do firmy bez minimalnych warunków, by cokolwiek stworzyć (prezentyzm).

Dlatego pojawiają się zdrowie wyraźne oznaki niepokoju i zmęczenia

 

Obydwie sytuacje świadczą o braku stylu życia pracownika, w dodatku, oczywiście, o jego niewystarczającej zdrowie wydajności.Dlatego, aby być osobą efektywną i zarazem zdeterminowaną, trzeba być zdrowym.

To właściwie, biorąc pod uwagę dobre samopoczucie jako szerszą zasadę niż tylko „brak choroby”, ale raczej dobre samopoczucie

Dlatego rutynowe egzaminy, spanie przez zalecane godziny, ćwiczenia fizyczne, regulacja masy ciała i przestrzeganie zdrowej diety to tylko niektóre ze zmiennych, które wpływają na zdrowe, a co za tym idzie, bardziej efektywne życie.

5 wskaźników do śledzenia wydajności pracy Twoich pracowników.W związku z tym, aby wiedzieć, jak sprawdzić wydajność w miejscu pracy swoich pracowników, można śledzić niektóre znaki.

Są to narzędzia, które oceniają inicjatywę wykorzystywaną do generowania rozwiązań, a także produktów, a także stopnie wydajności zdrowie i efektywności istniejących procesów firmy.Najlepiej, aby każda firma miała własne wskazania do wykonywania pracy w miejscu pracy, gdyż wiele z nich ma bezpośredni związek z rodzajem usługi.

  • Na przykład firma logistyczna musi określić wydajność każdej dystrybucji, wielkość wszystkich dystrybucji, rozładunek i nie tylko.
  • Niemniej jednak istnieją pewne wskazówki, które są bardziej ogólne, a także dotyczą jednego z najbardziej różnych segmentów, miejsc, a także wymiarów.

Następnie rozważmy 5 z tych znaków:doskonałość funkcjonalna: zbadaj wszystkie procesy firmy. Doskonale nadają się do lokalizowania błędów (a także ich zatrzymywania) oraz możliwości ulepszeń;innowacja: określ zdolność firmy do generowania zupełnie nowych usług lub produktów.

A dodatkowo nowe procesy, które mogą zwiększyć efektywność organizacji jako całości;jakość: zbadaj, czy wynik usług lub produktów spełnia standardy wymagane przez firmę. 

A także zadowolenie konsumentów, a także ich założenie o tym, co dostarcza firma ;.adaptacyjność: określają elastyczność firmy w stosunku do konkurencji, rynku (recesje, wzrost lub spadek popytu itp.) oraz modyfikacje technologiczne ;.ludzie: określaj indywidualną produktywność i pozwól profesjonaliście rozwijać lub utrzymywać pracowników wyjątkowo biegłych i skutecznych.

Trudności z koncentracją i wykonywaniem pracy.Wszyscy produktywni specjaliści mają jednakową cechę: koncentrują się w 100% na zadaniu, które wykonują. Mają skoncentrowany umysł i ciało i działają z optymalnymi możliwościami.

Niemniej jednak żyjemy na świecie, w którym występuje coraz większa liczba stymulacji

Dziś jest mnóstwo informacji, dużo emaili, mnóstwo ogłoszeń z sieci społecznościowych, dużo wiadomości, mnóstwo zdjęć – bardzo dużo wszystkiego. Dlatego też jest dość typowe dla coraz większej liczby osób, które mają problem z brakiem odsetek, a także są ofiarami „złodziei produktywności w biurze”.

Trudności z koncentracją, obok zmagań na co dzień, mogą być dodatkowo objawami choroby, takiej jak niepokój, anemia, a także depresja.I nadal może być to związane ze stosowaniem leków, traumą lub problemem, z którym faktycznie mieli do czynienia.

W rezultacie, jednym ze wspaniałych sprzymierzeńców, którzy potrafią maksymalnie skupić uwagę we wszystkim, co robisz, jest rozpoczęcie codziennej diety od wyśmienitego porannego posiłku, milczenie – na przykład poprzez refleksję lub jogę – i wykonanie pewnych ćwiczeń.

Ponadto istnieje wiele innych wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się trudności. skupianie się, a także wykonywanie zadań.

Spójrzmy obecnie na główne z nich:RelaksZachowanie krótkiego spania lub palenia się olejku o północy, a także zabieranie pracy do domu zazwyczaj może osłabiać koncentrację. W związku z tym umysł i ciało będą zmęczone, a wkrótce pracownik z pewnością zobaczy konsekwencje tego dla swojego zdrowia, a także wydajności w biurze.

Rób krótkie przerwy Pokażdej przepracowanej godzinie lub co 2 godziny bardzo ważne jest, aby ludzie rozprostowali nogi, pili wodę i zaczerpnęli świeżego powietrza. Może się to wydawać sprzeczne, ale tak nie jest: im więcej rutynowych przerw mają pracownicy, tym lepsza efektywność w pracyStrategia dnia w miejscu pracy.

Wymień zadania, nadając priorytet najpilniejszym, a także spróbuj podzielić je na drobne czynności

Na przykład: zamiast programować „tworzenie raportu kwartalnego”, podziel każde zadanie, którego ten raport wymaga: „sfinalizuj arkusz wyników”, „umieść listę nowych pracowników” i tak dalej.

Ustalenie terminów W przypadku każdego zadania ważne jest również wcześniejsze ustalenie momentu, w którym zamierzasz je kupić, a także upewnienie się, że jest ono przestrzegane.Jeśli pracownik zajmuje znacznie więcej czasu, niż przewidywano, może go podzielić na mniejsze i dodatkowo przydatne zadania.

Nawet w dzisiejszych czasach istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc w oszczędzaniu czasu.

Dodatkowym wskaźnikiem jest oderwanie się od zakłóceń. Ustanowienie pory dnia na wypoczynek, ale w godzinach pracy, wyłączenie powiadomień z telefonu komórkowego, a także pilnowanie czasu poświęconego na sprawdzanie wiadomości i przeszukiwanie serwisów społecznościowych jest ważne dla podniesienia wydajności w pracy.Skup się na jedzeniu Moc jest bardzo istotna.

Idealne jest, aby na weekendowe przerwy skosztować znacznie cięższych przepisów – jak na przykład feijoada.

Takie danie może wywołać senność, a także zakończyć skupienie. Podobnie należy unikać postu: rozumiemy, że pusty worek nie wstaje ani nie ustępuje.Czas wolny Wreszcie, każdy pracownik musi poszukiwać zajęć, które sprawiają mu przyjemność. Może to być bieganie, zabawa narzędziem, czerpanie radości z kolekcjonowania, cokolwiek – najważniejsze jest, aby codziennie mieć zawór wydechowy.

A także lepiej, jeśli pomaga uruchomić endorfiny, pocić się, a także zrzucić kalorie!Okoliczności wpływające na wydajność w biurze Jak już omówiliśmy, istnieje kilka okoliczności, które powodują, że pracownik nie jest skupiony,

Co w konsekwencji wpływa zdrowie na jego wyniki w miejscu pracy

Choroba, kłopoty finansowe, niska samoocena, zmęczenie, przesada w ilości przerw, niedojrzałość …A także przepracowanie, brak towarzystwa zdrowie i regularnego przygotowania, czy brak motywacji i punktu widzenia w pracy.

Co w konsekwencji wpływa zdrowie na jego wyniki w miejscu pracy

Właściwie normalne wskaźniki ciężkiego środowiska korporacyjnego.W rzeczywistości, aby uniknąć lub sobie z nimi poradzić, wiele z tych okoliczności zależy całkowicie i konkretnie od każdej z zaangażowanych osób.

 

Niemniej jednak firma może pracować z kilkoma, dzięki czemu jej pracownicy przewyższają ich i stają się znacznie bardziej wydajni. 

W tym sensie zarząd, przełożeni, a także dział HR mogą ze sobą współdziałać, wdrażając działania poprawiające wydajność całego zespołu.Funkcje menedżera i HR w sytuacji W tym przypadku głównym gwiazdą jest bezpośredni przełożony, a także HR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj